close
Virtuálna prehliadka

Vaše nové bývanie je Už vzdialené len krôčik

Kedy je plánovaná kolaudácia bytov Karpatia?

August-September 2021

Kedy plánujete byty odovzdávať?

Koncom roka 2021 (September až November 2021)

Aký je postup financovania?
  • 2500 Eur - Rezervačný poplatok pri podpise Rezervačnej Zmluvy (RZ)
  • 15% - rezervačný poplatok po podpise Zmluvy o budúcej zmluve (ZoBZ, do 30 dní od podpisu RZ)
  • 85% po kolaudácii.
V ktorých bankách je Váš projekt nastavený pre získanie hypotéky už počas výstavby. T.j. pred zapísaním bytu do katastra?

SLSP, ČSOB, VÚB.

Viete mi s vybavovaní úveru pomôcť?

Spolupracujeme s hypotekárnym oddelením spoločnosti Generali. Momentom podpisu Rezervačnej zmluvy Vás môžeme postúpiť priamo našim spolupracujúcim hypotekárnym špecialistom pre náš projekt.

Hypotekárny špecialista Mgr.Zuzana Šerešová +421903 903 544, zuzana.seresova@generali.sk

Navyše pre klientov, ktorí využijú na získanie hypotéky k financovaniu svojho bytu služby nášho hypotekárneho špecialistu Generali Poisťovňa, a.s.  ponúkame Bonus možného vrátenia rezervačného poplatku i celej prvej splátky v prípade, ak klient financovanie nezíska, a to za predpokladu, že o zlyhaní žiadosti o predmetné financovanie klient informuje písomným potvrdením od hypotekárneho špecialistu Generali Poisťovňa.

Čo obsahuje cena bytu uvedená na webovej stránke?

Cenu bytu v prevedení holobyt s DPH, vrátane podlahového kúrenia v celom byte, chladenia v každej z izieb,a hliníkových okien s trojsklom, exteriérové žalúzie pri vybraných bytoch.

Môžem si objednať vyhotovenie bytu v štandarde?

Áno. Cena dohotovenia bytu v štandarde sa v závislosti od počtu izieb pohybuje od 120 Eur s DPH za m2 (3i až 5i byty) a 138 Eur s DPH za m2 (2i byty). Cena za nadštandard je od 168 Eur za m2 (4 a viac izieb) po 192 Eur za m2 pri 2izbových bytoch.

Aké variácie štandardov ponúkate?

Ponúkame možnosť vyhotovenia bytu v štandarde alebo nadštandarde, pričom pri každom ponúkame niekoľko možností výberu z ponuky materiálu, obkladu, dverí či sanity. Predbežné katalógy štandardov nájdete tu.

Je možná obhliadka?

Obhliadky vzhľadom k pandemickej situácii a stavebným prácam umožňujeme za sprísnených bezpečnostných podmienok a vo vyhradených časoch. Pre bližšie informácie kontaktujte prosím našich maklérov.

Aký bude zdroj tepla a chladu pre byty v Karpatia Rezidencie?

Bude vyrábaný v strojovni nachádzajúcej sa v suteréne projektu, prevádzkovaný spoločnosťou BTK – energia, s.r.o. v cenách podľa cenového rozhodnutia Úradu pre reguláciu sieťových odvetví Slovenskej republiky (ÚRSO).

Ako bude prebiehať rozúčtovanie za teplo a chlad?

Konečný spôsob rozúčtovania nákladov za teplo a chlad určia kupujúci na prvej schôdzi pod vedením Správcu bytových domov.
Bežným zvykom je rozúčtovanie kľúčom 50% skutočnej spotreby bytu (každý byt má samostatné meracie zariadenia) a 50% koeficientom podlahovej plochy (vrátane koeficientu na spoločných priestoroch).

Je povinné dokúpenie parkovacieho státia (podzemná garáž) a pivničnej kobky?

Áno, ku každému bytu je povinnosť dokúpenia minimálne jedného parkovacieho státia a pivničnej kobky. Cena bežného parkovacieho miesta v podzemnej garáži je 13 990 Eur s DPH a pivničnej kobky 1 500 Eur s PDH za m2.

Záruka serióznosti Skúsený developer

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie. Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Máte otázky ? Kontaktujte nás

Adresa projektu
Pri Vápenickom potoku 35
841 06
Záhorská Bystrica, Bratislava

Spoločnosť
Carpathia Residence, s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava - mestská časť Vrakuňa 821 07
IČO: 51 287 129

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 142300/B

© 2024 Všetky práva vyhradené Karpatium Rezidencie