close
Virtuálna prehliadka

Vaše nové bývanie je Už vzdialené len krôčik

30.3.2020 Záruka tichého bývania

Vždy ste túžili po pokojnom bývaní v Bratislave, ale chceli ste mať po ruke plnú občiansku vybavenosť? V tom prípade pre vás máme to, čo ste už dlho hľadali.

Obytný komplex Karpatium Rezidencie je totiž zárukou tichého bývania. Vďaka výnimočným akustickým vlastnostiam nosných stien a priečok nielen medzi jednotlivými bytmi ale taktiež medzi všetkými miestnosťami v rámci jednotlivých bytov sa vyhnete nechcenému hluku od susedov. Je to tak vďaka tomu, že priečky oddeľujúce obytné miestnosti od ostatných častí bytu sú z vápennopieskových tehál hrúbky 10 centimetrov.

Váš nový domov tak bude dokonalým miestom na oddych.

Záruka serióznosti Skúsený developer

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie. Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Máte otázky ? Kontaktujte nás

Adresa projektu
Pri Vápenickom potoku 35
841 06
Záhorská Bystrica, Bratislava

Spoločnosť
Carpathia Residence, s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava - mestská časť Vrakuňa 821 07
IČO: 51 287 129

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 142300/B

© 2024 Všetky práva vyhradené Karpatium Rezidencie