close
Virtuálna prehliadka

Vaše nové bývanie je Už vzdialené len krôčik

18.10.2020 Bývať v Karpatii znamená žiť vo výnimočnom prostredí

Bývanie v Karpatium Rezidencie skĺbi potreby veľkomesta a zdravého prostredia karpatských lesov s ľahkou pešou dostupnosťou. Od svojho bytu v Karpatium máte k vynovenej škole, škôlke, športovým areálom či občianskej vybavenosti centra obce Záhorskej Bystrice - Bratislava len na desať minút pešej chôdze.

To všetko v prostredí Malých Karpát, ponúkajúcich prostredie na aktívny i pasívny oddych a relax. Poľovnícka chata Plácek v Záhorskej Bystrici ponúka možnosť opekania, grilovania i spoločných osláv v lone prírody rovno pod lesom. A to necelých 30 minút pešou chôdzou od Vášho bývania v Karpatium Rezidencie.

 

Školu, škôlku i športový areál s rozšírenými kapacitami a kompletnou rekonštrukciou máte od svojho bytu v Karpatium Rezidencie na sotva desať minút pešej chôdze, po chodníkoch lemujúcich vedľajšie cesty.

Neveríte? Presvedčte sa sami. Zájdite si na prechádzku a spoznajte svoje prostredie už dnes. O kvalitu Vášho budúceho bývania sa postaráme už my.

 

Miroslav Grell a Pavol Kužlík
tím Karpatium Rezidencie

 

+421 911 257 075, +421 908 488 289
predaj@karpatium.sk

 

 

Záruka serióznosti Skúsený developer

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie. Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Máte otázky ? Kontaktujte nás

Adresa projektu
Pri Vápenickom potoku 35
841 06
Záhorská Bystrica, Bratislava

Spoločnosť
Carpathia Residence, s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava - mestská časť Vrakuňa 821 07
IČO: 51 287 129

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 142300/B

© 2024 Všetky práva vyhradené Karpatium Rezidencie