close
Virtuálna prehliadka

Vaše nové bývanie je Už vzdialené len krôčik

17.9.2020 Pozývame vás na osobnú obhliadku

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť, či čítať. To platí obzvlášť pri výbere vášho vysnívaného bývania.

Už teraz vám vieme ukázať, čím je projekt Karpatium rezidencie tak výnimočný a jeho nadštandardnú kvalitu, na ktorú sme tak pyšní.

Tie výhľady na západ slnka, či na malebné pohorie Malých Karpát cez obrovské francúzske okná z každej izby v byte jednoducho musíte vidieť na vlastné oči. Koľko svetla a priestoru vďaka veľkým oknám získate vo svojej obývačke, keď kúrenie bude schované v podlahe a chladenie zabudované v strope, či v kuchynskej linke?

Príďte sa pozrieť.

Prehliadnete si priestranné rodinné byty s výbornými a premyslenými dispozíciami, kde každý m2 má svoj zmysel a neplatíte tak za nevyužiteľný priestor peniaze navyše. Uvidíte priestranné balkóny s dostatočnou hĺbkou na spoločné stolovanie, ktoré patria ku každému bytu. Prejdete sa aj po predzáhradkách a terasách a budete vedieť porovnať, aký typ bytu s akým exteriérom je pre vás najvhodnejší. Presvedčíte sa, že steny a stropy sú vďaka na Slovensku stále unikátnej a progresívnej filigránovej technológii od rakúskeho výrobcu skutočne dokonale rovné a hladké a tak vás pri zariaďovaní nič neprekvapí. Vysvetlíme vám naše jedinečné riešenie systému kúrenia a chladenia, ktorý je súčasťou štandardného vybavenia každého bytu. Tiež vás určite bude zaujímať vidieť priestor pre budúci atraktívny park a komunitný dvor, kde sa budú hrať vaše deti a vy stretávať so susedmi. 

Kontaktujte nás a dohodneme si termín vašej osobnej obhliadky. Radi vám zodpovieme všetky otázky na detaily nielen týchto, ale aj mnohých ďalších nadštandardných riešení, ktoré z tohto projektu robia výnimočnú ponuku bývania.


+421 911 257 075
predaj@karpatium.sk

Záruka serióznosti Skúsený developer

Máme mnohoročné skúsenosti z viacerých rezidenčných projektov. Sme zároveň aj stavebná spoločnosť, takže celý proces výstavby máme plne pod kontrolou. Klienti, ktorým sme už postavili bývanie, oceňujú vysokú kvalitu a precíznosť vyhotovenia, dodržiavanie termínov a korektné proklientske jednanie. Zakladáme si na svojom dobrom mene a sme preto radi, že aj na tento náš nový projekt už netrpezlivo čakajú záujemci, doporučení našimi spokojnými klientmi.

Stránka developera

Máte otázky ? Kontaktujte nás

Adresa projektu
Pri Vápenickom potoku 35
841 06
Záhorská Bystrica, Bratislava

Spoločnosť
Carpathia Residence, s.r.o.
Hradská 1/a
Bratislava - mestská časť Vrakuňa 821 07
IČO: 51 287 129

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 142300/B

© 2024 Všetky práva vyhradené Karpatium Rezidencie